Dalja e Oltës te “Xing me Ermali”/ Shpërthen Roza Lati, çfarë po ndodh mes dy bukurosheve? (FOTO LAJM)

Mbrëmë te Ermal Mamaqi ka qenë e ftuar aktorja, Olta Gixhari dhe dalja e saj ka ngjallur shumë polemika.

Pas përfundimit të intervistës së saj me Ermalin kanë vijuar edhe përshtypjet negative. Mirëpo, ajo që ra në sy është qëndrimi i Roza Latit.

Roza Lati në një status në Facebook e hedh kategorikisht poshtë bukurinë e Oltës duke e krahasuar me Marilyn Monroe dhe e shpreh publikisht që Olta Gixhari nuk ka asnjë talent, flet shumë por nuk thotë asgjë./Albeu.com/
Shtuar më 15/01/2017, ora 08:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori