E FUNDIT/ Eliminohet me sëpatë kokës një person në qendër të Korçës
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO)
View this post on Instagram

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte 🤗😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin.

Një komedi kjo që po pëlqehet tej mase nga publiku shqiptar, teksa sjellë skena mjaftë komike këngëtaren dhe aktorin shqiptar.

Por, jo gjithçka ka shkuar pa “gabime” apo qysh duhet. Është Ermali ai që ka postuar në llogarinë e tij Instagram prapaskenat e këtij filmi.
Shtuar më 25/04/2019, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori