Dalin pamjet kur ikona Marilyn Monroe ishte shtatzënë në vitin 1960 (VIDEO)
Marilyn Monroe është padyshim ikona më e madhe e bukurisë në të gjitha kohërat, transmeton Indeksonline.

Një fotografi që po qarkullon së fundmi, dyshohet se në vitin 1960">1960 bukuroshja ishte shtatzënë. Zërat thonë se fotografja Frieda Hull e kishte deklaruar më parë se Marilyn po priste fëmijën e aktorit Yves Montand.

Në koleksionin e fotografive ka disa ende të papublikuara, e që dëshmojnë për shtatëzanin e bukuroshes.

Shtatzënia e supozuar është një "tronditje" e kohës, pasiqë Marilyn ishte martuar atë kohë me Arthur Millerin, dhe se kishte punuar me Montandin vetëm për filmin "Let’s Make Love".
Shtuar më 10/06/2019, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori