Dalin pamjet brenda vilës luksoze të Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska nuk e kanë fshehur asnjëherë që jetojnë në një vilë brenda një prej komplekseve më të shtrenjta në periferi të Tiranës.

Vila e tyre ishte në qendër të komenteve në rrjetet sociale për shkak të çmimit të lartë të zonës ku ndodhet, ndërsa vetë Ermali ka publikuar sëfundmi pamje nga brendësia e saj.

Në imazhe duket Ermali duke luajtur me djalin e vogël, ndërsa në sfond duket edhe pema e Krishtindjeve. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2017, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori