Dalin fotot, si dukej Sinan Hoxha para se të bënte operacionet në fytyrë (FOTO LAJM)

Nuk do ta njihni Sinan Hoxhën në këtë fotografi.

Në njërën nga fotografitë e publikuara, shihet këngëtari shqiptar Sinan Hoxha, para dhe pas ndërhyrjeve në fytyrë.

Dallimi është i dukshëm.

Shtuar më 15/10/2018, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori