Dalin fotot nga koha kur Olta Gixhari rrihte djemtë (FOTO LAJM)

Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese.

Por kush e dinte se ajo nuk paska qenë gjithnjë kështu?

-“Do të them një detaj që s’e kam thënë më parë ne ekran” ka thënë Olta.

“Unë jam bërë femër nga pamja në vit të parë, vit të dytë gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht.

Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë”.

Sic e dëgjuat, OLita rrihte djemtë. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori