Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm 45 të ftuar nga familja dhe miqtë ku çifti shkëmbeu zotimet e tyre.

Por lista e të ftuarve nuk e ndaloj Miranda Kerr të realizojë ëndrrën e saj, duke mbuluar kopertinën e Vogue në Amerikë me foto nga dasma e tyre e realizuar në Maj.

Për ditën e saj të madhe, nusja kishte veshur një fustan të bukur Dior Haute, të dizajnuar me kujdes nga drejtori i ri, Maria Grazia Chiuri.

Padyshim Miranda dukej si gjithmonë mahnitëse. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori