Dalin fotot, koha kur Marina rrihte djemtë e lagjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marina Vjollca në familjen e saj ka luajtur rolin e vëllait në një familje me femra të bukura.

Pak kohë më parë, ishte vetë motra e saj Luana ajo që tregoi se kur Marina ishte e vogël i rrihte djemtë e lagjes.

"Marina kur ka qenë e vogël ka rrahur djem, po ta them edhe një herë këtë",- tha Luana e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Dhe nëse ende nuk e besoni fjalën e saj, ja ku i keni provat. Mbesa e Marinës ka publikuar një foto nga fëmijëria.

Marina shihet teksa mundohet ta bëjë me çdo kusht për të qeshur Jorin, e cila duket se është duke qarë, shkruan Icon Style.

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, Marina shfaqet me flokët brune dhe baluke ndërsa buzëqeshja nuk i ka ndryshuar akoma dhe sot. /albeu.com/

Shtuar më 25/09/2018, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori