Dalin fotot, çfarë po ndodh mes Florit dhe Fifit? (FOTO LAJM)

Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin.
Fansat janë munduar të 'përçajnë' artistët që kanë qenë në konkurrencë në Këngën Magjike.

Pas fitores së Florit, ata që kanë menduar se kënga e Fifit me MC Kreshën kanë merituar të marrin çmimin e parë kanë pritur që inati të krijohet edhe mes artistëve.
Por, e kundërta po ndodh.

Flori sapo publikoi një fotografi të Fifit duke qeshur, ndërsa ka bërë një zemër me të cilën e krahason qeshjen e këngëtares.
Shtuar më 10/12/2018, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori