Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM)

Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale.

Të ftuarit VIP shkëlqyen në këtë event dhe mesa duket janë kënaqur vërtet shumë sepse atmosfera ishte e ndezur në maksimum.

U vu re që midis artistëve ishin të ftuar edhe personazhe nga politika shqiptare.

Në një led-wall gjatë dasmës u zbuluan edhe bisedat në Whats App të Lulzim Bashës dhe Petrit Vasilit në lidhje me ftesën e dasmës.

Fjalë burrash që do vij,-ka qenë përgjigja e Bashës, ndërsa Vasili ka deklaruar se vetëm nëse qëndron i ulur me Metën pranë do të jetë prezent në dasmë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori