Dafina Zeqiri shfaqet me një trup për tu pasur zili (FOTO LAJM)

Pas një qëndrimi të gjatë ne SHBA, dhe pasi publikoi disa këngë në anglisht këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është rikthyer këtë herë me projektin e saj të ri në shqip.

Por Dafina tashmë unifikohet edhe për format e trupit të saj.

Duket se tulet e dikurshme sot ia kanë lënë vendin muskujve dhe djersës.

Pas një periudhe pushimi, 26-vjeçarja i është rikthyer fuqishëm aktivitetit fizik prej dy javësh dhe duket në formë të shkëlqyer.

Ajo në fotot e postuara në Instastory duket në top formë. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori