Dafina Zeqiri pjesë e videoklipit të French Montanës (VIDEO)
Këngëtari French Montana ka publikuar këngën e tij me të re ‘Famous’.

E ky projekt muzikor u finalizua me klip që u xhirua në Marok dhe pjesë e tij ishte edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri.

E veshur si femrat e këtij vendi, Daffi dukej tejet e bukur.

Përmes një video të hedhur në Instagram, Dafina ka falënderuar French që e ftoi në këtë klip.

Kujtojmë se edhe French ishte pjesë e klipit të Dafinës “Four Seasons”.
Shtuar më 18/01/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori