Dafina Zeqiri, ndryshon look
Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri duket se ka vendosur të ndryshojë përsëri lukun e saj, duke u bërë bionde.

Në këto fotografi të postuara në profilin e saj në Facebook, Duffy ka treguar se nuk do të mbajë më dy ngjyra në kokë, kafe dhe të verdhë, por do të jetë vetëm bionde, raporton Telegrafi.

Dafina Zeqiri së shpejti pritet ta publikoj klipin e këngës “Tonight”.
Shtuar më 16/05/2012, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori