Dafina Zeqiri feston 26 vjetorin (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri sot feston 26 vjetorin, ndërsa në Instagram është pushtuar nga urimet e shumta nga fansat dhe miqtë e saj. Sot për të është një ditë mjaft e veçantë, e kundrejt urimeve nuk ka munguar edhe ajo nga familja e saj, për të cilën ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit e saj.

Aktualisht Dafi është një ndër këngëtaret më në zë të momentit, duke numëruar një sërë hitesh të padiskutueshme. /albeu.com/


Shtuar më 14/04/2015, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori