Dafina Zeqiri e vogël, fansat mahniten
Dafina Zeqiri, tashmë që ka korrur sukses, ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram një foto ku ajo ka qënë e vogël. Komentet që kanë vërshuar për të kanë qënë të shumta, ndërsa shumë fansa të tjerë i kanë dhuruar pikturë ose i kanë postuar një video. Atë e krahasojnë me një divë, e ndërsa këngëtarja ende nuk ka kthyer një përgjigje. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori