Dafina Zeqiri do të fejohet me Dj Blunt
Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt
Keto dite u perfol se kengetarja Dafina Zeqiri eshte ne lidhje me reperin, Dj Blunt dhe keto thashetheme po dalin te jene te verteta.

Ndonese kengetarja duket se po bene te pamunduren per ta fshehur nje gje te tille, megjithate, lajmin se ajo eshte ne lidhje me Blunt e kane konfirmuar edhe te aferm te kengetares.

Nje i aferm i Dafines, ka konfirmuar per Indeksonline se ajo eshte ne lidhje me Blunt madje, ai ka treguar se ata kane plan te fejohen.

Dafina dhe Dj Blunt do te fejohen ne qershor te ketij viti”, ka zbuluar i afermi i kengetares.

Se a do ta beje publike edhe Dafina nje gje te tille, mbetet ta shohim ne ditet ne vijim. Thashethemet per lidhjen e saj me reperin e njohur kane nisur pas disa fotografive ku ata shiheshin shume te afert me njeri tjetrin
por edhe sipas deshmitareve qe i kane pare te dy se bashku.
Shtuar më 22/05/2013, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori