Dafina Zeqiri del në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës në Drenas kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, e organizuar nga iniciativa e të rinjve e të drejtave të njeriut.

Këngëtarja e famshme mori pjesë edhe në protestën e djeshme në Prishtinë.

Kurse, ajo është parë edhe sot në protestën tjetër që po mbahet në Drenas me moton "Pro mësimit, jo përdhunimit".


Shtuar më 08/02/2019, ora 12:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori