Dafina nuk kursehet, tund Instagramin me videon provokuese (VIDEO)
Dafina Zeqiri tashmë prej disa kohësh është kthyer sërish në Shqipëri dhe po punon fort për të nxjerrë projekte të reja.

Por ditën e sotme ajo ka veshur një body të bardhë të cilën ia ka qepur stilistja e saj e preferuar.

Por nuk mbaron këtu, pasi Dafina ka zgjedhur të bëjë një video teksa kërcen dhe tund të pasmet duke i cmendur të gjithë.

Nuk është hera e parë, që Dafina guxon me kërcimet provokuese, por këtë herë ka goditur në shenjë. /albeu.com/

Shtuar më 23/03/2019, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori