Dafina ngre fustanin dhe lë pa frymë qindra fansa në club (VIDEO)
Dafina po jeton një jetë të çmendur. Këngëtarja tashmë është shumë aktive me muzikë të re dhe me koncerte nëpër vende shqiptare.

Së fundi Dafina është shfaqur me një fustan shumë të shkurtër të Drenusha Xharrës, e duket se është kënaqur shumë në këtë fustan.

Madje, në një moment gjatë performancës fustani i është ngritur aq shumë sa që i ka nxjerrë edhe të brendshmet para publikut.

Shtuar më 19/11/2018, ora 12:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori