Dafina habit me postimin e fundit, shfaqet pa pikë grimi

Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kënduar.

Por këtë herë ajo i ka habitur të gjithë me foton pa make up.

Por mirë që është pa make up por Dafina ka zgjedhur të vijë me një maskë fytyre qesharake.

E vecanta është se Dafina duket sërish e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori