Dafina e tradhtonte Krenarin?
Gjatë muajiT të fundit të lidhjes kur Dafina po kërkonte mënyrën se si t’i jepte fund me Krenarin, kishte gjetur ngushëllim tek Ledri Vula, fillimisht si kolegë e shok e më pas edhe dashnor. Sipas portalit LajmeShqip Dafina Zeqiri për një muaj rresht kishte dalë edhe me Krenarin edhe me Ledrin.

“Në ditët e fundit kur në lajme po dilnin lajme se Dafina po i jepte fund lidhjes me Krenarin, ajo po dilte edhe me Ledrin. Por dalja e tyre ishte më shumë sesa shoqërore”, i ka thënë një burim këtij portali.

Krenari pak a shumë e dinte. Dhe nga ajo kohë kur Ledri dhe Krenari kishin pasur një zënkë, pikërisht për Dafinen., më nuk flasin”, ka thënë burimi.

Por Dafina tashmë është në lidhje me Ledrin dhe se gjithcka po u shkon mirë.


Shtuar më 19/04/2012, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori