Dafina e pandalshme, nxjerr asetet dhe trullos publikun (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.

Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, në shumë prej tyre shfaqet tejet atraktive, ashtu siç u shfaq edhe së fundi.

Ajo ka publikuar disa foto ku nuk është kursyer dhe ka shaqur asetet e saja, të cilat duhet thënë se janë për tu pasur zili.

Dafina sapo është ndarë nga i dashuri Jose, dhe dyshohet se ka nisur një lidhje me Noizyn. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori