Dafina dhe Tuna i japin fund sherrit disavjeçar
Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën

Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të ngushtë pas një debati të ashpër, e ku ishin publikuar edhe incizime ku Dafina sulmonte Tunën.

Pavarësisht se ato së bashku kishin pasur sukses të konsiderueshëm tashmë duket se edhe kësaj armiqësie i ka ardhur fundit, shkruan GazetaExpress.

Së është kështu shihet në një komentDafinës që e ka bërë tek Tuna ku ka dërguar emotikonat me duartrokitje.

Ky koment i Dafinës nuk ka shkuar pa u përshëndetur edhe nga fansat e të dyja këngëtarëve të cilat i kanë lutur ato të dyja të bëjnë ndonjë bashkëpunim apo edhe Dafina të bëj ndonjë album si Tuna.
Shtuar më 19/03/2019, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori