Dafina dhe Gold Ag 7 vite më parë
Pëlqej
Dafina Zeqiri dhe Gold Ag, vite më parë kanë qenë miq shumë të mirë. Kjo shihet mjaft qartë në foton e postuar nga vetë Dafina, në rrjetin e saj social Facebook.

Fotografia është realizuar shtatë vjet më parë, ku shihet edhe ndryshimi i madh i pamjes së Dafinës, nga ajo që është tani. Ndërhyrjet kirurgjikale e kanë ndryshuar totalisht këngëtaren. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori