Daffy sjell “Ndjenjë tjetër” (VIDEO)
“Ndjenjë tjetër” është kënga e saj më e re, e cila e sjell Daffy-n më sensuale se kurrë.

Teksa ndodhet në një nivel tjetër nga koleget e saj, ajo mund të cilësohet si një diva e muzikës moderne shqiptare. /albeu.com/
Daffy dhe Ledri shijojnë suksesin e ‘Got ur back’ (FOTO-VIDEO)

Shtuar më 26/09/2014, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori