Çunat e babit, këta janë djemtë më të pasur të Tiranës (FOTO LAJM)

Erik Fullani - Erik Fullani është djali i ish-guvernatorit të bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjë për veshjet e zgjedhura me shumë kujdes, gjithnjë të markave të shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina të bukura dhe pushime të çmendura.
Pëlqej
Edhe pse Tirana ka një jetë shumë të vrullshme dhe plot energji, prapë se prapë mbetet një qytet i vogël në krahasim me kryeqytetet europiane, ndaj edhe njihen mirë se kush janë "kokat" e pasura dhe që preferohen më së shumti nga femrat.

Por pjesa më e madhe e këtyre djemve kanë pasur fatin të kenë një familje me shumë të ardhura ndaj edhe për ta ka qenë gjithcka më e lehtë.

InTv ka bërë një listë të tyre që ju e gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori