Cozman me një projekt me Luana Vjollcën
Cozman pritet të publikojë këngën e tij më të re e cila do të jetë në bashkëpunim me Luana Vjollcen.

Kënga thuhet që do të mbajë firmën e Baba Stars dhe gjithashtu pritet ti realizohet edhe videoklipi. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2016, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori