Cozman konfirmon lidhjen me ish-banoren e Big Brother? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Edhe më parë është diskutuar për një lidhje të mundshme mes reperit Cozman pjesë e grupit muzikor Babastars, dhe ish-banores së Big Brother, Lori Hoxhallarit, e cila tashmë është bërë pjesë e botës së modelingut.

Të dy ata nuk kanë reaguar për këto fjalë të përhapura por mbrëmjen e djeshmë ka Qënë Lori ajo që ka hedhur në rrjetin e saj Instagram disa video ku puthet dhe përqafohet me reperin.

Në këtë mënyrë ngrihen dyshimet mos mes tyre ka vërtet dicka apo është thjesht një shoqëri e afërt. Gjithsesi në videot e hedhura, të dy ata duken shumë intim dhe te afert. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori