Courtney Love dhe Mariah Carey, së shpejti me një këngë
Me plane të reja janë dy këngëtaret Courtney Love dhe Mariah Carey, ku së shpejti mund ti shohim edhe në një bashkëpunim. Ndonëse në gjini të ndryshme, të dyja janë diva të muzikës.

Këngëtarja e rokut, Corteny Love, nëpërmjet një fotoje të postuar në “Instagram”, ka treguar dashurinë e madhe që ka për kolegen e saj.

Kaq ka mjaftuar, që të aludohet se dy këngëtaret janë shumë pranë duetit. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2014, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori