Ç`ndodhi? Bleona Qereti zhduket nga rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram.

Ajo shpeshherë ka përfshirë në debat jo vetem median por edhe persona publike. Por kësaj radhe ka marrë një vendim që nuk dihet se sa do e mbajtë.

“Do të zhduket një javë nga rrjetet sociale”.
Në një postim në Instastory, ajo shkruan: “Detox për një javë- lamtumirë rrjete sociale”.

Dhe ky vendim vjen pak ditë pasi postoi foton provokuese, ku vinte në dukje fundshpinën. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori