Çmenduri/ Këndoi vetëm 20 minuta, këngëtarja e njohur merr 3 milionë dollarë
Jennifer Lopez është padyshim një nga divat e muzikës në të gjithë botën.

Suksesi, fama dhe dashuria që njerëzit kanë në mbarë botën për të ka arritur majat.

Këngëtarja Jennifer Lopez është paguar me 2 milionë dollarë për vetëm 20 minuta.

Kjo sepse ka kënduar në hapjen e qendrës tregtare luksoze në Katar.

Veç kësaj 49-vjeçarja ka marrë edhe 1 milionë dollarë shpenzime në këtë qendër. Pa përfshirë edhe shpenzimet për avionët privatë për këngëtaren.
Shtuar më 16/11/2018, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori