"Çmendet" rrjeti, motra bukuroshe e Afërdita Dreshajt pozon topless (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj, poston herë pas here fotografi me motrën e saj, Jehona, duke marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Por së fundmi, Jehona ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet shumë “hot”. Motra e Aferditës ka pozuar e zhveshur para kamerës, teksa Fadil Berisha realizonte fotot.

Siç vihet re, bukuroshja mbante në duar një copë me pupla, të cilën e përdori për të mbuluar pjesët intime. Në fotot bardh e zi, Jehona shihet me flokë të lëshuar me onde, si dhe me make up profesional.
Shtuar më 09/02/2021, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori