"Çmendet" Genta e BB, publikon foto të tmerrshme pas incidentit (FOTO LAJM)

Genta Gjalpi ka qenë një nga banoret më të përfolura të edicionit të 5 të Big Brother.

Megjithëse kanë kaluar shumë vite, ish-banorja vazhdon të tërheqë vëmendjen, por këtë herë jo për fotot provokuese, por për incidentin që i ka ndodhur së fundmi.

Pak kohë më parë Genta njoftoi se kishte pësuar incident me një foto nga spitali ku shfaqej me dorën në allçi.

Së fundmi ish-banorja ka treguar edhe pamjet e dorës pas incidentit dhe qepjet, pamje të cilat Genta shkruan se do t’i fshijë pasi i ka terrorizuar fansat. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2017, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori