"Çmendet" Enca, zhvishet pranë flamurit kuq e zi (FOTO LAJM)

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret, e cila është mjaft e komentuar në mediat rozë. Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo arrinë të marrë vëmendjen e ndjekësve që ka në rrjete sociale.

Pak më parë, Enca për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj publikoi në instagram një fotografi tërheqëse.

E veshur me të kuqe, me syze të zeza dhe fokë të lëshuara, Enca pozoi së fundmi pranë flamurit shqiptar.

“100% shqiptare”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

Shtuar më 16/08/2019, ora 21:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori