Balerina shqiptare "shkrin" dëborën me b*kini (FOTO LAJM)

Balerina e njohur Isida Mollaymeri duket se nuk ka fare ftohtë.

Isida ka postuar në Instagram disa imazhe ku shfaqet me bikini në dëborë, e veshur me vetëm një peliçe, taka dhe kapele.

Balerina shfaqet shumë pozitive dhe nuk shpreh për asnjë sekond frikë nga moti më minus gradë vërdallë.

Ndërkohë që edhe në disa foto të tjera të postuara sot Isida shfaqet sërish e zhveshur, me një peliçe pa mëngë dhe me shall në kokë. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori