“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO)
Aktori i njohur Besart Kallaku ishte i ftuar ne emisionin ‘Tek Une’ ne Intv, ku ka surprizuar me sjelljen e tij, teksa ka hequr këpucët dhe është rehatuar ne divanin e studios.

Shikoni sjelljen e shpenguar te aktorit dhe humoristit ne ketë video. /albeu.com/


Shtuar më 07/05/2017, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori