Çmenden fansat, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)

Modelen e njohur amerikane Emily Ratajkowski e shohim shpesh të postojë foto sensuale.

Së fundmi ajo ka çmendur ndjekësit e saj me fotot e publikuara në rrjetin social Instagram.

Emily shfaqet gjysëm e zhveshur, duke mbuluar gjoksin e madh me duar. Veshur mban streçe ngjyrë neoni të cilat janë në trend kohët e fundit dhe çizme.

“Shpresoj që ta pëlqeni koleksionin e ri”, shkroi EmilyInstagram.
Shtuar më 05/05/2019, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori