Çiljeta tregon atmosferën e festave në shtëpinë e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Çiljeta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndërsa u komentua shumë ditët e fundit për faktin se nuk arriti të shkojë në finalen e "Kënga Magjike".

Së fundmi Çiljeta ka postuar disa foto nga shtëpia e saj e dekoruar me rastin e festave të fundvitit.

Në pamjet e postuara në Instagram, shihet shtëpia e madhe si dhe pema e vitit të ri që ka zbukuruar Çiljeta.
Shtuar më 12/12/2017, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori