Çiljeta qenka aktore në një film horror dhe ne nuk e kemi ditur

FLOORLESS nga data 19 TETOR ne sallat e kinemas #cineplexx Tirana East Gate (TEG) doli me ne fund 🙏🏽

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Pëlqej
Ajo është padyshim një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare, e cila ka ndërmarrë mbi supe një nismë ndryshe: Të promovojë artistët e rinj.

Pas bashkëpunimit me Trim Jetullahun dhe Orges Qaton, Çiljeta ka vendosur që t’i shtojë CV-së së saj edhe një tjetër arritje…aktrimin.

Këtë na e ka treguar vetë Çiljeta duke postuar trailerin e “Floorless”, një film shqiptar ku këngëtarja ka dhe një rol të sajin.

“Doli më në fund”, – shkruan Çili në Instagram, ku duket se mezi e ka pritur publikim e këtij projekti. Ky nuk është filmi i vetëm në të cilin këngëtarja ka pasur një rol, pasi Çiljeta numëron edhe një rol në filmin “Ishte kohë për dashuri” shkruan Blitz.al.

Të themi të drejtën edhe ne jemi shumë kuriozë të dimë çfarë na ka rezervuar këngëtarja jonë kur të shkojmë në kinema.
Shtuar më 07/10/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori