Çiljeta, një nënë me kohë të plotë (FOTO LAJM)

Teksa pak ditë më parë Çiljeta postoi disa foto kur ajo ishte shtatzënë, duke u kthyer pas në kohë, tashmë ajo ka postuar sërish foto të tjera, e ku në fokus qëndron djali i saj.

Si gjithmonë, ajo është vlerësuar sërish për linjat në perfeksion, ku shumë prej miqve të saj e admirojnë. Këngëtarja i është dedikuar me kohë të plotë të voglit të saj dhe këtë gjë e ka dëshmuar edhe me anë të fotove të ndryshme, të cilat i ka postuar në rrjetin social Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2014, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori