Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Çiljeta këndon në festën e Skënderbeut
Në një koncert festiv në stadiumin “Skënderbeu”, presidenti i FSHF-së Armand Duka ka dhënë edhe medaljet për lojtarët kampionë të Kategorisë Superiore, si dhe trofeun e kampionatit.

Festa e titullit kampion te Skenderbeut ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit të së hënës, ku protagonistët e titullit kanë dalë edhe në qytet për të shfaqur me krenari trofeun.

Pjesë e këtyre festimeve duket se është bërë edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila e ka ndezur më shumë atmosferën. Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër gri, dhe një palë taka “pink”, që e tregojnë atë shumë seksi dhe provokuese.

Ajo kishte vënë në qafë edhe shallin e skuadrës së Skënderbeut.
Shtuar më 15/05/2012, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori