"Qaja për Florin", Çiljeta hapi arkivat e shumë viteve më parë dhe nxorri "zbuluar" VIP-at (FOTO LAM)

Në Instagram ka nisur së fundmi një sfidë e re, e cila konsiston në publikimin e fotovevjetraviteve më parë.

Personazhet e njohur të shoëbiz-it dhe jo vetëm, po ndajnë me ndjekësit e tyre poza të shumë viteve më parë, duke na rikthyer pas në kohë.

E nominuar nga miqtë e kolegët e saj, edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ka pranuar sfidën dhe ka ndarë në InstaStory foto të vjetra nga fëmijëria e adoleshenca.

Këngëtarja ka treguar kohën kur ishte ende bebush, kur konkurronte për miss, kur luante në filma e më pas kur lançonte këngë të reja.

Më lart ju servirim një galeri të fotovevjetra të Çiljetës, përfshirë edhe 17-vjetorin me VIP-a.

Shtuar më 17/03/2020, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori