Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, kjo për shkak të famës dhe kuriozitetit që e ka shoqëruar gjithmonë këngëtaren bukuroshe Çiljeta .

Këngëtarja Çiljeta dhe portieri Alban Hoxha janë bashkë.

Çifti janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Dy të dashuruarit janë kapur në koncertin e Notis Sfakianakis.

Ata ishin ulur së bashku dhe duket se tashmë lidhja e tyre është zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori