Cila ishte videoja e Marinës nga Bahamasi që pushtoi me shpejtësi rrjetin? (VIDEO)
View this post on Instagram

🇧🇸

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Marina dhe Getoari kanë shkuar këtë herë në Bahamas duke ia bërë zili të gjithëve.

Por ishte një video që shkaktoi shumë reagime në ëeb, dhe ajo ishte videoja e Marinës.

Moderatorja shfaqet e veshur me bikini të verdha dhe një rrjetë teksa ecën në rërë e më pas shihet duke u lëkundur.

Nuk kishin si të mungonin komplimentat e shumta për Marinën në këtë video që ajo postoi në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori