Cila foto e VIP-ave ishte më e bukura për festën e Dashurisë (FOTO LAJM)

Klaudia Pepa
Dihet se edhe në raste festash, sytë shkojnë pak më tepër nga VIP-at të cilët kanë shumë fansa në rrjete sociale.

Edhe VIP-at shqiptarë kanë festuar Shën Valentinin dhe disa prej fotove i kanë publikuar për sytë e fansave.

Disa prej tyre kanë publikuar foto me partnerin e të tjerë vetëm veten, për t'i uruar të gjithë ata që festojnë.

Gjithsesi ju mund t'i shihni në galerinë që shoqëron këtë lajm dhe të vendosni se kush është fotoja më e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori