Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO)
Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale.

Edhe Era si shumë kolegë të saj ka zgjedhur ishullin e famshëm grek, Mykonosin, për të kaluar pushimet këtë verë.

U përfol shumë për faktin se Era këto pushime po i kalon me të dashurin e saj por nuk kemi akoma asnjë konfirmin.

Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me fansat në InstaStory video ku duket se po ja kalon shumë mirë në shoqërinë e alokoolit, cigares dhe këngëve të saj në sfond.

Kënga "Bon bon" vazhdon të mbetet hiti i Erës të cilin siç duket edhe në video sa herë zgjidhet nga DJ të pranishmit janë të gatshëm ta kërcejnë dhe këndojnë.

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.778%;">


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.778%;">
Shtuar më 02/08/2019, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori