Çifti kryen marrëdhënie para mijëra të pranishmëve, por surpriza u vjen në fund
Një çift kanadez ka lejuar çdokënd që ka pasur dëshirë t’i shohë ata teksa bënin seks. Kjo përmes kamerës së kompjuterit të tyre, dhe një programi online për të rritur. Ata e konsiderojnë si një mënyrë fitimi dhe një aspak të lodhshme, e cila në fund të ditës u sjell fitime të mëdha.

“Në dhomën tonë të ndenjës jemi vetëm ne, të zhveshur duke u folur disa të huajve që na shohin me kamera. Pas disa javësh që i pamë çiftet e tjera, ti fillon të mendosh për veten se mundesh ta bësh këtë gjë”, kanë thënë ata.

Edhe pse rreth 380 persona e panë online shfaqjen e tyre të parë, ata fituan vetëm 8 dollarë.

“Edhe pse fituam vetëm 8 dollarë, ne u larguam më të dashuruar me njëri-tjetrin pas kësaj aventure dhe me rritjen e vetëbesimit pas komplimenteve që morëm nga të huajt që na panë online”, thanë ata për Daily Mail.
Shtuar më 21/03/2019, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori