Çifti i njohur merr më në fund nënshtetësinë shqiptare (VIDEO)
Ata padyshim që janë një nga çiftet shqiptare më të pëlqyera. Të dy ata u njohën në spektaklin The Voice Of Albania dhe tani vazhdojnë një lidhje dashurie shumë të bukur.

Mbrëmjen e djeshme çifti simpatik Venera Lumani dhe Lindi Islami kanë marrë një lajm shumë të bukur…

Ministria e Kulturës i ka miratuar dhënien e shtetësisë shqiptare dy këngëtarëve, duke i realizuar një ëndërr.

Duhet të kujtojmë që Venera është nga Maqedonia, ndërsa Lindi nga Kosova dhe tashmë ata janë edhe nga Shqipëria. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori