Çifti i famshëm sërish në krah të njëri-tjetrit
Ka kaluar thuajse një vit nga ndarja e tyre, por duket se shkëndijat e dashurisë mes tyre nuk janë shuar.

Kate Perry dhe Orlando Bloom, duket se pas ndarjes së fundit kanë nisur sërish të frekuentohen.

Diva e POP-it dhe Bloom, sipas raportimeve në mediat rozë, duket se kanë disa muaj që kanë rigjetur njëri-tjetrin pasi vitin e kaluar ata u fotografuan së bashku në Maldive.

Pavarësisht shkrimeve në media, çifti nuk ka komentuar asgjë në raport me lidhjen e tyre.
Shtuar më 14/02/2018, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori