Çiftet VIP që janë të martuar, por nuk jetojnë bashkë (FOTO LAJM)

Ashley Graham dhe Justin Ervin. Të martuar që nga vitin 2010 ata kanë jetuar më vete deri para pak kohësh. Kjo sepse të dy udhëtojnë shumë.
Të dashuruar prej muajsh apo vitesh, këta personazhe VIP kanë vendosur të ruajnë pavarësinë duke jetuar më vete.

Zbuloni në fotogalerinë e mësipërme se cilët janë.
Shtuar më 10/07/2020, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori